VIF SUPER BENZIN ADITIV 500 ml

 

Aditívum do benzínu SUPER BENZÍN ADITIV znižuje spotrebu o 5 až 7% vďaka obsiahnutej mazivostnej prísade. Ide o multifunkčnú prísadu do benzínu nielen pre všetky moderné motory s priamym vstrekovaním, ale aj pre staršie karburátorové motory, v ktorých rozpúšťa usadeniny a zaisťuje postupné vyčistenie karburátora a sacích ventilov. Protikorózny účinok zaisťuje ochranu palivového systému a udržuje maximálny výkon vášho motora. 
Vif Super Benzín Aditív je multifunkčné aditívum do benzínu novej generácie. Udržuje motor a palivový systém v dokonalej čistote. Zlepšuje studený štart motora. Chráni celý palivový systém pre koróziou. Znižuje trenie a tým zvyšuje výkon motora.
Vif Super Benzín Aditív nemá škodlivý vplyv na funkciu a životnosť katalizátora. Dlhodobým používaním znižuje spotrebu paliva v priemere o 5-7%. Je kompatibilný so všetkými druhmi motorových olejov a inými aditívami. Je účinný vo všetkých typoch automobilových benzínov, bez ohľadu na ich zloženie. Predlžuje stabilitu paliva pri skladovaní.


POUŽITIE: 
Do nádrže vozidla najskôr nalejte prípravok v pomere 1 : 1000 a potom natankujte benzín. Dôjde tak k rovnomernému premiešaniu prípravku. Pri viac koncentrovanom dávkovaní sa zvýši účinnosť pri odstraňovaní usadenín v starších karburátorových motoroch. Odmerka na uzávere uľachčuje dávkovanie. Jej obsah je 20 ml a vystačí k ošetreniu až 20 l automobilového benzínu.
 

OBSAH:
500 ml


Poznámka: DORUČENIE IHNEĎ
 

VIF
vspa500ml
1 ks

Produkty v rovnakej kategórii: 16